Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Тепличні плівки

Illustration

Теплична плівка прозора не стабілізована

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Теплична плівка чорна стабілізована

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Теплична плівка прозора 12 міс

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Теплична плівка прозора 24 міс

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Теплична плівка прозора 36 міс

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Плівки для теплиці – інструмент для вирощування врожаю

Для комплексного догляду за сільськогосподарськими культурами потрібно купити плівку для теплиці. Це ефективний спосіб вирощування розсади, овочів. Одне із завдань якісного парника, для створення якого знадобиться матеріал, — забезпечити оптимальні параметри мікроклімату. За необхідних показників рослини зможуть рости, незалежно від зовнішніх умов.

Теплична плівка надійно захищає рослини від таких несприятливих факторів, як опади, вітер, пилові бурі, агресивне сонячне випромінювання. Захисні характеристики продукції відповідають вимогам агрофірм, приватних селян, дачників.

Щоб оформити замовлення на плівку, вибирайте завод "Мікрон". Наше підприємство спеціалізується на випуску полімерних матеріалів. Поліетиленова теплична плівка, виготовлена на підприємстві, — високоякісна, характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками. Ми дотримуємося високих стандартів виробництва та постійно оптимізуємо для підвищення якості.

Плівка для теплиць: врожайність цілий рік

Теплова плівка, виготовлена з поліетилену, - один з основних факторів при облаштуванні теплиці. Матеріал має багато переваг. Під поліетиленовою продукцією для саджанців можна створити необхідний рівень вологості та температурний режим.
Варто відзначити зручність експлуатації. У зв'язку з тим, що агроплівка — порівняно легка, не потрібно будувати міцний каркас, здатний витримати вагу важкого матеріалу, зміцнювати фундамент. Крім того, при необхідності конструкцію можна перемістити з однієї ділянки на іншу.

Плівка поліетиленова теплична порадує надійністю протягом тривалого періоду експлуатації. Поліетилен - міцний матеріал, стійкий до:
-Розриву;
-проколів.

Це забезпечує збереження експлуатаційних властивостей, незважаючи на погодні дії. Крім того, поліетиленова плівка не деформує структуру ґрунту та легко утилізується. До перелічених вище переваг варто додати помірну вартість — у тому числі, якщо порівнювати з традиційною конструкцією зі скла.

Купити плівку тепличну слід залежно від сценарію використання. Матеріал може бути:
-прозорим або чорним;
-стабілізованим чи не стабілізованим.

З асортименту заводу «Мікрон» можна вибрати та замовити відповідний за параметрами варіант. Купити тепличну плівку світлопроникну – рішення для правильного росту рослин та забезпечення врожайності. Матеріал забезпечує такий же пропускний ефект, як і скло - сонячні промені проходять крізь поверхню і потрапляють на сільгоспкультури, що вирощуються.

Чорні тепличні плівки відрізняються світлонепроникністю. Продукція, що перешкоджає проходженню випромінювання, використовується для затемнення парників і теплиць, підходить для мульчування грунту, а також облаштування сховищ і кормів.

Стабілізовані тепличні плівки мають у складі компонент, що перешкоджає деструктивним процесам через ультрафіолет. Це — слушний варіант для довготривалої теплиці. Стабілізована плівка може бути чорною, також із каталогу можна придбати прозорий варіант із УФ-захистом на 12, 24, 36 місяців. Прозоре нестабілізоване полотно – сезонне рішення, як правило, для невеликої парники.

Плівка для теплиці з доставкою у вказане місто

Виробництво тепличної плівки в Україні — те, чим займається завод «Мікрон». Щоб зробити замовлення, можете зателефонувати за вказаним номером. Також для покупки є заповнення онлайн-форми (внесіть у відповідні поля контактні дані). Менеджер зв'яжеться у найкоротший термін для обговорення деталей.

Надаємо консультації – звертайтесь, ми орієнтовані на задоволення запитів замовників. Експерти підприємства допоможуть зробити правильний вибір для кожного окремого випадку.

Купити тепличну плівку від виробника можна з доставкою територією України. Відправимо замовлену партію до Кропивницького, Вінниці, Івано-Франківська та іншого населеного пункту країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.