Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Теплична плівка прозора 12 міс

Поліетиленова плівка теплична прозора - вдале рішення для аграрних завдань завдяки оптимальній світлопропускній здатності та доступній вартості. Сонячне проміння проходить крізь поверхню і поглинається рослинами, при цьому на саджанці не впливають негативні погодні фактори (дощ, град, пориви вітру та інші зовнішні впливи).

Прозора плівка для теплиць з річною експлуатацією

Теплична плівка - покривна продукція, яка використовується для облаштування парників, яка приваблює експлуатаційними властивостями. За допомогою полімерного матеріалу можна швидко та ефективно організувати відповідне місце для вирощування сільськогосподарських культур.

Поліетиленова плівка теплична прозора - вдале рішення для аграрних завдань завдяки оптимальній світлопропускній здатності та доступній вартості. Сонячне проміння проходить крізь поверхню і поглинається рослинами, при цьому на саджанці не впливають негативні погодні фактори (дощ, град, пориви вітру та інші зовнішні впливи).

Виробництвом тепличної плівки в Україні займається підприємство "Мікрон" - завод спеціалізується на виготовленні високоякісних полімерних матеріалів. Якщо у вас є питання щодо продукції, звертайтеся. Наші експерти з радістю проконсультують та нададуть професійні рекомендації.

Плівки для теплиці з ультрафіолетовою стабілізацією на 12 місяців

Лінка поліетиленова теплична допомагає створити необхідні параметри мікроклімату для вирощування сільгосппродукції. Корисний для фермерів прозорий матеріал робить здатність поліетилену пропускати світло, а також інші властивості. Полімер приваблює характеристиками міцності і бар'єрними властивостями, завдяки яким плівки тепличні не пропускають всередину атмосферні опади. Плодово-овочева продукція зростає у теплиці, незалежно від зовнішніх впливів.

Завдяки великому розміру полотна та швидкості розмотування тепличні плівки надзвичайно зручні в експлуатації під час:
-Складання. Облаштування теплиці займає менше часу порівняно зі склінням. Також не потрібно проводити додаткові роботи зі зміцнення каркасу та фундаменту через невелику вагу поліетилену.
-Демонтажу. Зняття покривного матеріалу також відбувається швидко. У зв'язку з цим за потреби можна легко перемістити конструкцію на нове місце.

Крім того, плівка теплична не вносить структурних змін у ґрунт, не продукує токсичних випарів. Можлива вторинна переробка поліетилену. Для нас у «Мікрон» важливо, що матеріал знову міг використовуватись — це допомагає знизити рівень забруднення довкілля.
У зв'язку з цим купити плівку тепличну краще, ніж займатися склінням. Більшість аграріїв віддають перевагу полімерному матеріалу через практичність та здешевлення готової конструкції. Особливо затребуваний у замовників вид – стабілізована прозора плівка для укриття теплиць. Під час виробництва у сировину додається спеціальний компонент – стабілізатор. На відміну від звичайного, поліетилен із ультрафіолетовою стабілізацією захищений від руйнування під впливом світлового випромінювання.

Купити тепличну плівку від виробника зі стабілізацією на 12 місяців – популярне рішення. Особливо, при зведенні теплиць невеликих розмірів через невисоку ціну такого матеріалу. Експлуатаційні якості гарантовані протягом річного періоду. Крім того, добавка забезпечує властивості, що допомагають формувати всередині необхідні температурні показники.

Плівка для теплиці: чому варто оформити замовлення у «Мікрон»

Купити тепличну плівку українським замовникам найкраще у виробника «Мікрон». Ми експлуатуємо обладнання із сучасними характеристиками, контролюємо якість на кожному етапі, постійно оптимізуємо процеси. До того ж, встановлюємо помірні цінники на продукцію.

Клейонка для теплиці прозора 12 місяців від "Мікрон" - це першокласний матеріал без дефектів. Щоб здійснити покупку, можете залишити онлайн-заявку, вказавши контактні дані, та прийняти дзвінок від менеджера, або зателефонувати на вказаний номер самостійно. Перед замовленням можна отримати консультацію.

З бажаними параметрами плівку для теплиці можна купити з доставкою в будь-який куточок України. Відправимо замовлену партію продукції до Харкова, Чернігова, Івано-Франківська та інших міст країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.