Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Теплична плівка прозора 24 міс

Плівки тепличні виготовляють із поліетилену високого тиску (ПВД). Вироби із поліетилену, що використовуються для облаштування тепличної конструкції, перманентно піддаються впливу сонячного світла. Випромінювання та тепло призводять до деструктивних процесів полімеру.

Плівка для теплиці зі світлостабілізацією: експлуатація два роки

Плівки тепличні виготовляють із поліетилену високого тиску (ПВД). Вироби із поліетилену, що використовуються для облаштування тепличної конструкції, перманентно піддаються впливу сонячного світла. Випромінювання та тепло призводять до деструктивних процесів полімеру.

Стабілізована плівка для укриття теплиць - затребуваний у аграріїв варіант для організації конструкції, що тривалий період не піддається негативному сонячному впливу. Термін "стабілізація" означає, що у складі матеріалу міститься спеціальна добавка, що забезпечує продукцію захистом від ультрафіолету.

Купити клейонку для теплиць стабілізовану краще від виробника. Завод полімерних матеріалів «Мікрон» займається випуском, зокрема виробів для сільськогосподарських завдань. Поставляємо замовникам високоякісну продукцію, постійно працюємо над покращенням якості та підвищенням рівня сервісу. Вас приємно здивують помірні ціни.

Плівки для теплиці на 24 місяці: міцні прозорі вироби

Плівка для парника характеризується тим більшим терміном експлуатації, чим більше стабілізуючої добавки введено до складу. Матеріал із маркуванням «24 місяці» означає, що поліетилен не піддається деградаційним процесам через вплив сонячного світла протягом двох років. Виріб прослужить чотири сезони.

Купити клейонку для теплиці зі світлостабілізацією 24 місяці - вигідне рішення для різних за розмірами конструкцій. Доступна вартість та тривалий термін використання знижують витрати на облаштування парника, особливо якщо порівнювати зі зведенням скляного об'єкта. Крім того, полімерна клейонка для теплиці - це поєднання:
-відмінних експлуатаційних показників;
-приємного користувальницького досвіду;
-Екологічності.

Укривний матеріал із ПВД характеризується стійкістю до механічних пошкоджень, а також температурних коливань. Агроплівка дає можливість створити сприятливі для зростання та врожайності рослин мікрокліматичні умови, незважаючи на погоду зовні.
Матеріал з високим показником прозорості не перешкоджає проходженню сонячних променів до культур, що вирощуються. При цьому міцні тепличні плівки з гідроізоляційними властивостями не дозволяють впливати на розсаду атмосферним факторам і утримують усередині парника тепло. Крім того, поліетилен не виділяє небезпечних речовин, які рослини могли б поглинути, не впливає на структуру ґрунту. Переробка полімеру дає можливість убезпечити довкілля від забруднення.

Плівка поліетиленова теплична завдяки еластичності, невеликій вазі та розмірам не викликає труднощів при облаштуванні парника навіть у недосвідчених користувачів. Матеріал не збільшує каркас, тому не потрібно витрачати ресурси на посилення його складових, у тому числі фундаменту. Стабілізованим поліетиленом за короткий термін можна покрити необхідну площу. Зняти виріб також нескладно.
Плівка теплична від виробника «Мікрон» 24 місяці – якісний продукт із гарантованим терміном служби. З асортименту можна придбати варіант з необхідними показниками для облаштування будь-якого об'єкта.

Плівка для теплиць: робіть вибір на користь якості

Плівка для теплиць, яку можна купити на заводі «Мікрон», порадує якістю на 100%. Для виробництва використовують першокласні УФ-добавки, обладнання — надійні сучасні агрегати. Співробітники підприємства досконально розуміються на нюансах виробництва полімерів, стежать за контролем якості.

Купити тепличну плівку у Києві, Житомирі, Харкові та іншому місті України — з доставкою. Оперативно відправимо замовлену продукцію у вказаний населений пункт.

На підприємстві можна не тільки купити клейонку на теплицю, а й проконсультуватися з експертами. Звертайтеся - надамо інформацію та порекомендуємо оптимальний варіант. Для консультації та замовлення можна зв'язатися за вказаним номером або заповнити онлайн-форму – менеджер передзвонить у найкоротший термін.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.