Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Теплична плівка прозора не стабілізована

Теплична плівка – незамінне рішення для успішного ведення сільського господарства. Тепличний матеріал виготовлений із поліетиленової сировини — не впливає на структурні зміни ґрунту, а також використовується для вторинної переробки, що сприяє екологічності.

Плівки для теплиці світлопроникні без УФ-захисту

Теплична плівка – незамінне рішення для успішного ведення сільського господарства. Тепличний матеріал виготовлений із поліетиленової сировини — не впливає на структурні зміни ґрунту, а також використовується для вторинної переробки, що сприяє екологічності.

Прозора поліетиленова плівка для теплиць цінується за високу світлопропускну здатність — рослини отримують достатньо ультрафіолету для зростання і врожайності. Теплична продукція, до якої при виготовленні не доданий ультрафіолетовий стабілізатор, приваблює дешевизною, проте не характеризується тривалим терміном використання.

Якщо зацікавилися та бажаєте купити тепличну плівку від виробника, завод «Мікрон» готовий запропонувати продукцію за демократичною вартістю. Наше підприємство гарантує незмінно високу якість полімерних виробів, що випускаються, і забезпечує доставку по всій території України. Якщо є питання, звертайтеся — консультація та рекомендації експерта допоможуть зробити правильний вибір.

Плівка для теплиць: у чому переваги прозорості та відсутності стабілізатора

Клейонка для теплиці – універсальний засіб для отримання раннього щедрого врожаю. Принцип дії полягає в:
-захистіть саджанців від несприятливих природних впливів (дощ, сніг, запорошені бурі та інші фактори);
-Створення мікроклімату з оптимальними параметрами вологості, температурним режимом незалежно від атмосферної ситуації зовні.

Так плівка теплична допомагає фермерським господарствам вийти на бажаний рівень продуктивності продуктів, що вирощуються.
Використання прозорого поліетиленового матеріалу «виграє» за багатьма показниками у традиційного для тепличних конструкцій скла. Сонячне світло, що пропускається поліетиленом, оптимально розсіюється і поглинається рослинами.

При тому, що щільна плівка для теплиць, як і скло, не пропускає воду і потішить стійкість до механічних впливів (розриви, проколи), матеріал має невелику вагу. Виготовлені з поліетилену тепличні плівки істотно не обтяжують каркас, не вимагають зміцнення фундаменту. Організація такої тепличної конструкції заощаджує час та зусилля в порівнянні з традиційним склінням.

Ціна на тепличну плівку надзвичайно вигідна, особливо якщо купувати в «Мікрон». Плівка без ультрафіолетової стабілізації порадує особливо низькою вартістю. УФ-стабілізатори додають, щоб знизити деструктивний вплив на плівку для сонячного парника випромінювання. Компоненти сприяють збільшенню експлуатаційного періоду — до кількох років залежно від різновиду.

Однак купити плівку на теплицю не стабілізовану – рішення, коли необхідно скоротити витрати на облаштування конструкції. Виріб без захисту від УФ-променів можна використовувати в межах сезону (близько 6 місяців) - після цього періоду структура полімеру псується.

У зв'язку з цим плівка для укриття теплиць відмінно підходить за вартістю та характеристиками для організації конструкції невеликого розміру. З асортименту, виробленого нашим підприємством, ви придбаєте відповідний варіант. Плівка з рулону легко розмотується та дає можливість швидко покрити теплицю.

Прозора не стабілізована плівка для теплиці: покупка та доставка

Теплова плівка від виробника «Мікрон» — це продукція, виготовлена на високотехнологічному обладнанні відповідно до високих норм щодо випуску полімерних виробів. Сучасне оптимізоване виробництво та професіоналізм співробітників – гарантія якості.

Купити тепличну плівку в Україні, а також проконсультуватися з фахівцем ви можете, перебуваючи у будь-якому куточку країни. Для цього просто зателефонуйте на вказаний номер. Доступний і другий варіант - заповнення онлайн-заявки контактними даними. Менеджер підприємства якнайшвидше передзвонить, щоб обговорити нюанси замовлення.

Тепличну плівку буде доставлено у вказане місто. Оформити доставку можна до Кропивницького, Дніпро, Рівного та іншого населеного пункту країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.