Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Теплична плівка чорна стабілізована

Чорна плівка для теплиць – полімерний матеріал, серед відмінних властивостей якого – непрозорість. Виготовляють полотно із ПВД (поліетилен високого тиску) з добавкою аморфного вуглецю (сажі). Цей компонент забезпечує продукцію темний колір, а також необхідні експлуатаційні характеристики.

Плівка чорна стабілізована - вибір для тепличних господарств

Чорна плівка для теплиць – полімерний матеріал, серед відмінних властивостей якого – непрозорість. Виготовляють полотно із ПВД (поліетилен високого тиску) з добавкою аморфного вуглецю (сажі). Цей компонент забезпечує продукцію темний колір, а також необхідні експлуатаційні характеристики.

Теплова плівка з УФ-стабілізацією — продукція, яку слід придбати, якщо ви шукаєте довговічний варіант. Стабілізований матеріал не піддається руйнівним процесам, спричиненим сонячним випромінюванням, а також теплом, що продовжує термін використання продукції.

Якщо зацікавила плівка чорна, стабілізована і ви шукаєте, де придбати полотно в Україні, обирайте завод полімерних матеріалів «Мікрон». Ми працюємо, спираючись на професіоналізм, сучасні технології виробництва та постійне покращення якості продукції. Якщо є питання, зв'яжіться з експертами для консультації, внісши ім'я та контактний номер у онлайн-форму.

Плівка теплична з УФ-стабілізацією: відмінності, що визначають особливості використання

Чорна плівка для теплиць може виявитися незамінною для облаштування парникової конструкції – вироби використовують як аграрні господарства, так і приватні фермери. До переваг поліетилену для організації теплиці належить:
-Міцність та еластичність. Матеріал порадує стійкістю до механічних впливів, у тому числі до зносу.
-захисні властивості. За допомогою чорної плівки для теплиць можна уберегти саджанці від несприятливих погодних умов (опади, пориви вітру).
Простота кріплення. Використання поліетиленової плівки забезпечує приємний досвід користувача — конструкція облаштовується без проблем. При цьому відносно легка вага може витримати навіть не найміцніший каркас.

На окрему увагу заслуговує світлонепроникність. Плівка чорна стабілізована завдяки щільності та темному відтінку затримує ультрафіолетові промені. Такий матеріал стане у нагоді у разі, коли необхідно забезпечити вирощуваним сільськогосподарським культурам затінення, захистивши від потрапляння прямих сонячних променів. Доступна вартість, а також екологічність (відсутність впливу на структуру ґрунту та проста утилізація) робить матеріал виправданим на 100% вибором для тепличних господарств.

Плівка теплична з УФ-стабілізацією - це також впевненість у тривалому експлуатаційному періоді виробу. На відміну від старих плівок, що руйнуються від впливу ультрафіолетового фактора, цей різновид матеріалу під час виготовлення доданий УФ-стабілізатор. Компонент захищає полотно від сонця, знижуючи процеси деградації.

Крім застосування у теплицях та парниках, поліетиленова плівка чорна стабілізована може також використовуватися для мульчування, облаштування площ, де зберігаються корми, упаковки продукції (у тому числі сільськогосподарської).

З асортименту, що пропонує підприємство «Мікрон», можна замовити варіант з необхідними характеристиками для конкретного завдання. Чорна плівка з добавкою стабілізатора поставляється в рулонах, за рахунок чого нескладно в короткий термін організувати затінення рослин навіть за великої площі теплиці.

Чорна плівка для теплиць з оперативною доставкою

Плівка чорна стабілізована від заводу «Мікрон» - це поєднання стовідсоткової якості та помірної вартості. У виробничих цехах встановлено нове обладнання. Ми ретельно стежимо, щоб у матеріалу, що виготовляється, не було дефектів, що погіршують властивості і зовнішній вигляд, а також не завищуємо «цінники».

Оформити замовлення на партію тепличної плівки з УФ-стабілізацією, вироблену нашим підприємством, — за мінімум часу. Щоб придбати продукцію, зателефонуйте на вказаний номер, або заповніть коротку форму контактною інформацією і прийміть дзвінок від менеджера.

Чорна плівка для теплиць буде надійно упакована та доставлена у вказане місто. Робіть замовлення, в якому б куточку України не знаходилися — організуємо доставку до Тернополя, Дніпра, Чернігова та інших населених пунктів країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.