Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Плівки поліетиленові

Illustration

Плівки будівельні

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Тепличні плівки

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Плівка для мульчування

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Пакувальна плівка

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Термозбіжна плівка ПВД

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Плівка поліетиленова: матеріал для універсального використання

Поліетиленова плівка – тонкий шар полотна, виготовленого з гранул полімерної речовини – поліетилену. Вироби можуть змінюватись за товщиною, ступенем еластичності, міцністю на розрив, кольором, а також іншим властивостям. Завдяки цьому, можна підібрати потрібний для конкретних завдань варіант.
У зв'язку з відмінними експлуатаційними характеристиками (міцність та зносостійкість), надзвичайно затребувана упаковка поліетиленовою плівкою.

Матеріал з успіхом використовують і в багатьох інших сферах, у тому числі будівельно-монтажних роботах та сільському господарстві. Крім технічних показників, поліетилен порадує помірною вартістю, що сприяє підвищенню його популярності.

Завод полімерних матеріалів «Мікрон» спеціалізується на виготовленні поліетиленових виробів. Можливо замовити поліетиленову плівку в Запоріжжі, Івано-Франківську та іншому місті України. Наше підприємство славиться професійним підходом до роботи та новими лініями із сучасним обладнанням – гарантуємо якість на 100%.

Поліетиленова плівка - практичність та багатофункціональність

Поліетиленова плівка, купити яку можна на заводі «Мікрон», потішить багатьма перевагами. Полотно характеризується еластичністю, гігієнічністю, стійкістю до низьких температур. Крім того, продукція не виділяє шкідливих випарів, тому абсолютно безпечна, у тому числі для пакування товарів, що вживаються в їжу. Крім того, поліетиленові плівки піддаються переробці, що знижує їх негативний вплив на довкілля та відповідає сучасним екологічним тенденціям.

Поліетилен успішно використовується для:
-Захисти;
-теплоізоляції;
-гідроізоляції.

Непроникність та міцність - властивості, що забезпечують зразкові захисні характеристики. Поверхні під матеріалом надійно захищені від можливих забруднень та пошкоджень, що важливо для пакування різноманітних харчових та нехарчових продуктів під час будівництва та ремонту.
Плівка в рулонах використовується і з теплоізолюючою метою. Матеріал захистить від несприятливих умов довкілля та збереже тепло. Продукція, виготовлена з поліетилену, активно використовується для організації теплиць, оскільки дозволяє підтримувати потрібні параметри мікроклімату, а також для мульчування грунту. Плівка поліетиленова в рулонах підходить для облаштування тимчасових укриттів, у тому числі бліндажів.

Продукція стане обґрунтованим вибором для організації будівельної гідроізоляції. За допомогою поліетилену можна контролювати рівень вологості завдяки ізоляції фундаменту, покрівлі від води. Полотном обмотують труби задля забезпечення корозійної стійкості, ізолюють проводку від затоплення. Полімерна гідроізоляція за рахунок того, що властивості матеріалу не погіршуються протягом великого періоду, потішить довговічністю.

Придбати поліетиленову плівку в Україні з потрібними техніко-експлуатаційними характеристиками для сценарію використання ви можете у нас. Завод полімерних матеріалів «Мікрон» прагне задовольняти індивідуальні запити українських замовників та забезпечувати їх якісною продукцією.

Замовити поліетиленову плівку за вигідною вартістю

Купити поліетиленову плівку найкраще у ЗПМ «Мікрон». Серед основних пріоритетів компанії — підтримка високих стандартів виготовлення продукції, а також постійне покращення якості та сервісу. Навіть якщо сумніваєтеся, звертайтеся – проконсультуємо та підкажемо оптимальний варіант.
Ціна поліетиленової плівки, виготовленої нашим заводом, вас приємно здивує. Виробництво партії під індивідуальне замовлення - швидке, не займе довше 5-7 календарних днів. Для замовлення та консультації зателефонуйте або внесіть контактну інформацію в онлайн форму, і ми передзвонимо в найкоротший термін.
Забезпечуємо оперативну доставку замовленої продукції на всій території України. Плівка поліетиленова буде доставлена до Харкова, Луцька або іншого вказаного населеного пункту.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.