Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Пакувальна плівка

Пакувальна плівка в рулонах приваблює багатофункціональністю застосування. Найбільш затребуваний поліетиленовий матеріал для пакування різноманітної продукції з метою збереження властивостей та зовнішнього вигляду. Також полотно застосовують як бар'єрний шар для консервації обладнання, захисту меблів.

Універсальна пакувальна плівка з поліетилену

Плівка пакувальна у рулонах приваблює багатофункціональністю застосування. Найбільш затребуваний поліетиленовий матеріал для пакування різноманітної продукції з метою збереження властивостей та зовнішнього вигляду. Також полотно застосовують як бар'єрний шар для консервації обладнання, захисту меблів.

Купити пакувальну плівку слід через відмінні експлуатаційні показники, особливо міцності та довговічності. Упаковка в промисловості, сільському господарстві, побуті – матеріал надзвичайно популярний. Поліетилен також відповідає сучасним екологічним нормам, оскільки піддається вторинній переробці.

Виготовлення пакувальної плівки із поліетиленової сировини — те, на чому спеціалізується завод «Мікрон». Виробництво складає сучасному обладнанні. Експерти підприємства стежать за відповідністю якості продукції високим стандартам та постійно працюють над його покращенням. Вас також приємно здивує високий рівень сервісу - звертайтеся, підберемо ефективне рішення для конкретного завдання.

Плівки пакувальні: чим приваблює продукція

Плівка поліетиленова пакувальна - важлива складова робочого промислового процесу, призначена для фасування та захисту продукції, що виготовляється. Виготовляється матеріал із поліетилену високого тиску, для якого характерні еластичність та міцність. Це робить продукцію підходящим вибором для пакування груп товарів — харчових, а також нехарчових. Наприклад, предмети нехарчового спрямування, які зручно запакувати, — текстиль, будматеріали (зокрема сипучі), побутова хімія, електроприлади та інші.

Відмінні захисні властивості – те, чим приваблює пакувальний матеріал. Плівка характеризується тим, що:
-не пропускає вологу та пару;
-Стійка до механічних впливів;
-Не сприйнятлива до температурних перепадів.

Поліетиленовий матеріал прилягає до предметів, забезпечуючи щільну фіксацію. При цьому сама упаковка надійно кріпиться до палетів. У результаті упаковані товари не впливають негативні чинники довкілля та ушкодження, що сприяє збереженню початкових властивостей. Зважаючи на гідроізоляційні властивості матеріал підходить, у тому числі для пакування товарів, які зберігаються на вулиці (наприклад, будівельних) і піддаються впливу негативних погодних факторів.

До переваг поліетиленових виробів варто віднести хімічну інертність. Пакувальна плівка в рулоні відрізняється універсальністю, оскільки поліетилен не вступає в реакцію з товарами, не виділяє токсичних випарів. Таке пакування характеризується гігієнічністю, не залишає сторонніх запахів.

З асортименту, що випускається підприємством «Мікрон», можна вибрати та замовити відповідний за товщиною та іншими параметрами варіант для пакування необхідного товару. У скрученому вигляді поліетилен займає трохи місця, рулони легко транспортуються та розміщуються на об'єкті.
Плівка пакувальна прозора в рулоні - практичний вибір, що дозволяє візуально оцінити якість упакованих товарів, не роблячи зайвих дій. На поліетилен за потреби можна нанести логотип компанії або іншу рекламну інформацію з метою підвищення впізнаваності бренду.

Плівка пакувальна: замовлення за привабливою ціною

Поліетиленова пакувальна плівка, виготовлена на заводі полімерних матеріалів «Мікрон» - це однорідність властивостей та відсутність дефектів. Ми гарантуємо стовідсоткову якість. За потреби можете звернутися за консультацією.

Вартість пакувальної плівки від нашого підприємства доступна. Якщо ви зацікавилися продукцією, оформіть замовлення, залишивши онлайн-заявку з контактною інформацією. Наш менеджер передзвонить якнайшвидше, щоб обговорити деталі. Також можна зателефонувати на вказаний номер.

Оформити замовлення можуть покупці з будь-якого куточка України. Забезпечимо доставку замовленої партії до зазначеного міста — Львова, Кропивницького, Чернівців або іншого населеного пункту країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.