Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Термозбіжна плівка ПВД

Плівка термозбіжна ПВД, що випускається з поліетилену високого тиску, - універсальний полімерний матеріал, що застосовується для того, щоб надійно запакувати готову продукцію. Термозбіжний виріб, що використовується для групової упаковки, забезпечує щільне стиск навколо предметів, що знаходяться всередині.

Термозбіжна плівка: можна запакувати що завгодно

Плівка термозбіжна ПВД, що випускається з поліетилену високого тиску, - універсальний полімерний матеріал, що застосовується для того, щоб надійно запакувати готову продукцію. Термозбіжний виріб, що використовується для групової упаковки, забезпечує щільний стиск навколо предметів, що знаходяться всередині.

Термозбіжна упаковка в результаті впливу тепла (звідси і назва) відповідає за створення навколо товарів міцного бар'єру від зовнішніх факторів. У зв'язку з цим матеріал, поряд із традиційною упаковкою, з успіхом застосовується в різних галузях виробництва та торгівлі.

На додаток до універсальності та практичності, вартість термозбіжної плівки приємно здивує доступністю. Якщо бажаєте зробити замовлення на таку полімерну упаковку, вибирайте надійного виробника – підприємство «Мікрон». Навіть якщо ви сумніваєтеся з вибором параметрів, звертайтеся. Експерти нашого заводу полімерних матеріалів допоможуть зробити правильний вибір – проконсультують, безкоштовно зроблять зразки.

Термозбіжна плівка: рукав та інші формати продукції від «Мікрон»

Плівка ПВД термозбіжна своєї популярності зобов'язана властивостям. Здатність скорочуватися під температурним впливом дозволяє матеріалу ідеально «підлаштуватися» під форму і розмір виробів, що упаковуються. У цьому показник повинен перевищувати температуру розм'якшення полімеру, але в ступінь усадки впливає час температурного впливу.

Використовувана таким чином, поліетиленова термозбіжна плівка проявляє бар'єрні функції, захищаючи готову продукцію від впливу вологи, пилу і забруднень, незначних механічних пошкоджень, мікроорганізмів. Завдяки цьому складно уявити сферу, в якій не використовується такий вид пакувального матеріалу для транспортування та зберігання.

Найбільш популярна – харчова. Поліетилен не виділяє токсичних речовин, не вбирає запахи, гігієнічний та безпечний при контакті з продуктами, що вживаються в їжу. Термозбіжна поліетиленова плівка використовується для різних:
-напоїв - безалкогольних (вода, у тому числі солодка газована, соки) та алкогольних (пиво);
-молочної продукції - молоко, йогурти;
-консервації, що поставляється в тарі зі скла, жерсті;
-продукції в коробках з картону та тетрапак.

Плівка термозбіжна для упаковки захистить готову продукцію від деформацій при перевезенні, а також від спроб несанкціонованого розтину. Крім того, прозорий матеріал дозволяє швидко оцінити якість товарів. Плівка також приваблює міцністю і невеликою вагою, що практично не обтяжує вантаж готової партії продукції.

Термозбіжна плівка ПВД поставляється у зручних для замовників форматах. Це може бути:
-рукав - Труба з матеріалу, складена у вигляді стрічки;
-напіврукав - матеріал намотується по поздовжньому згину в складеному стані;
-Полотно - здійснюється одношарова намотування.

Зробимо термозбіжне полотно, рукав, напіврукав з оптимальною рецептурою з відповідної сировини для вашого конкретного завдання. Сировинна основа може бути первинною, вторинною, композитною. Незалежно від варіанта, можете не сумніватися у стовідсотковій якості полімерного матеріалу.

Термозбіжна плівка: постачання від заводу-виробника

Термозбіжний рукав для упаковки, а також напіврукав, полотно найкраще придбати на підприємстві «Мікрон». Продукція виготовляється на сучасному обладнанні із дотриманням технологічних норм. Експерти підприємства дбають про постійне підвищення якості.

Купити термозбіжну плівку можна під замовлення для будь-яких завдань - підберемо відповідний варіант для пакування готової продукції за помірною вартістю. Термін виготовлення індивідуальної партії – мінімальний, становить 5-7 календарних днів.

Щоб проконсультуватися, купити термозбіжну плівку для упаковки, зателефонуйте або заповніть онлайн-форму, і менеджер сам зв'яжеться за вказаним контактним номером. Замовити доставку можна в будь-яку частину України — відправимо виготовлену партію Ужгород, Миколаїв, Суми та інше місто країни.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.