Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Будівельні плівки

Illustration

Будівельна (технічна, чорна) плівка

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Illustration

Будівельна прозора плівка

2,20 грн/м.кв
Рулони 150/300/600 кв.м.
Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Клейонка будівельна: надійність на 100% та довговічність

Без продукції з поліетилену складно уявити будівельні та ремонтні роботи. Плівка поліетиленова будівельна користується у спеціалізованих фірм та приватних замовників популярністю завдяки поєднанню «ціна-якість». Незважаючи на високі показники міцності та захисні властивості, матеріал порадує доступною вартістю.

Плівка для будівельних робіт користується попитом на всіх етапах, і може використовуватися в будь-якій частині будівлі - від фундаменту до покрівлі. Поліетиленова плівка варіюється в першу чергу за товщиною, завдяки чому можна не переплачувати і при цьому замовити потрібний для конкретного завдання варіант.

Щоб купити будівельну плівку, яка порадує однорідністю, вибирайте завод полімерних матеріалів «Мікрон». У штаті підприємства – професіонали з відповідальним підходом до роботи. Ми стежимо за відповідністю продукції найвищим стандартам якості на кожному етапі виробництва. Крім того, замовлення безпосередньо у виробника - найбільш вигідний спосіб покупки.

Будівельна плівка - рішення для будь-якого ремонтно-будівельного завдання

Гідроізоляція фундаменту плівкою - один із найпоширеніших варіантів використання продукції з поліетилену. Завдяки вологонепроникності, матеріал використовується для захисту від води та конденсату, у тому числі при облаштуванні басейнів, покрівлі, дренажу. Крім несприйнятливості до вологи, плівка також приваблює стійкістю до температурних перепадів, еластичність, тривалий термін служби.

Плівка будівельна в рулонах. Таке намотування забезпечує практичність під час транспортування, переміщення на об'єкті. Швидке розмотування на поверхнях економить час навіть за великої площі будівництва.

Рулонна плівка будівельна, яку виробляє завод «Мікрон», випускається світлонепроникна чорна і прозора в різних товщинах. Можете оформити замовлення продукції з необхідним показником у діапазоні 40-200 мікрон. Вибрати варіант із відповідною характеристикою необхідно в залежності від специфіки використання. Для:
-Укриття при внутрішніх ремонтних роботах з лишком вистачить 40-80 мкм. Плівка для ремонту справляється із завданням захисту від попадання бруду і сміття на поверхні. Поліетиленовий матеріал стане в нагоді, якщо необхідно захистити меблі, вікна та інші предмети.
-Укриття зовнішніх об'єктів потрібна будівельна плівка в рулоні товщі - в діапазоні 80-120 мікрон. Це зумовлено «агресивними» зовнішніми факторами (опади, вітер, УФ-випромінювання).
-Заливання стяжки підійде продукція 120-200 мкм. Конкретна товщина залежить від того, наскільки підготовлено основу.
Заливки опалубки та фундаменту, бетонної подушки у промислових підлогах, тимчасових вікон потрібна максимальна товщина. Для таких випадків плівка поліетиленова будівельна повинна мати показник 150-200 мікронів.

Зверніть увагу, що вартість плівки залежить від характеристики плівки та рулону. Якщо важко - звертайтеся, допоможемо зробити правильний вибір.

Клейонка для ремонту та будівництва: зручна покупка

Працюємо з поліетиленом як із матеріалом, що завдає мінімальної шкоди навколишньому середовищу завдяки здатності до переробки. Плівки будівельні, що випускаються ЗПМ "Мікрон", - це продукція, що виготовляється на сучасному виробництві з новим оптимізованим обладнанням. Експерти підприємства постійно працюють над підвищенням стандартів якості продукції та сервісу.

Вирішивши купити будівельну плівку, можете розраховувати на компетентні консультації - ми прагнемо допомогти кожному клієнту отримати оптимальний результат. Ми на зв'язку — можете зателефонувати або замовити зворотній дзвінок, заповнивши онлайн-форму для покупки або консультації. Також можна написати на електронну пошту.

Плівку будівельну купити в Києві, Кропивницькому, Вінниці та іншому місті України - в «Мікрон». Відправимо замовлену партію плівки до будь-якого куточку України. Зауважте, що виготовлення індивідуального замовлення займає 5-7 календарних днів.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.