Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

Завод Полімерних Матеріалів "МІКРОН"

moc.liamg%40norcim.mpz

+380 (67) 301-09-90

+380 (99) 301-09-90

Illustration

Будівельна (технічна, чорна) плівка

    Рулони 150/300/600 кв.м.
    Ціна за рулон 330/660/1320 грн відповідно

Плівка чорна від надійного виробника.

Будівельна плівка чорна - полотно, виготовлене з поліетиленової сировини і відрізняється непрозорістю. Як і прозорий матеріал, володіє високими характеристиками міцності, еластичністю, стійкістю до зовнішніх впливів. При цьому продукція світлонепроникна.

При необхідності купити чорну плівку в Україні, вибирайте надійного виробника. Завод полімерних матеріалів «Мікрон» спеціалізується на виготовленні поліетиленової продукції, в тому числі технічної плівки. У роботі спираємось на професіоналізм, не припиняємо працювати над покращенням якості продукції та рівнем клієнтського обслуговування.

Технічна плівка чорна виготовляється на сучасному обладнанні з дотриманням високих виробничих стандартів та суворого контролю якості на всіх етапах. Звертаючись до нас, можете розраховувати на компетентні консультації та допомогу у виборі оптимального рішення.

Плівка чорна будівельна: переваги та особливості матеріалу

Плівка будівельна чорна завдяки гідроізоляційним та теплоізоляційним властивостям використовується для вирішення різноманітних завдань. Продукція стійка до навантажень, що перешкоджає проходженню вологи. На додаток до вищезгаданих переваг, порадує і доступна вартість. За рахунок техніко-експлуатаційних характеристик та ціни полотно користується популярністю у будівництві та ремонті, матеріал також може застосовуватись у різних галузях господарства, торгівлі.

Купити плівку будівельну чорну варто для фундаментного, тунельного, перехідного будівництва при спорудженні перекриттів. Також полотно стане в нагоді в ландшафтному дизайні при облаштуванні басейнів та штучних водойм. Матеріал є затребуваним під час ремонту, особливо під час проведення малярно-штукатурних робіт. Захисні властивості плівки надійно вбережуть покриття для підлоги, вікна і меблі від попадання будівельного бруду і пилу.

Окремо варто виділити якість непрозорості. Завдяки цьому плівка технічна будівельна захищає конструкції та будматеріали від сонячного впливу. Крім того, виріб підходить для пакування товарів у промисловій галузі. Упакований таким чином вантаж під час транспортування та зберігання буде захищений від сонячного світла та вологи, до того ж гарантовано конфіденційність товарів.
Плівка чорна технічна може використовуватись і для різноманітних завдань, спрямованих на скорочення сільськогосподарських витрат. Використовують полотно, у тому числі для укриття силосних ям та сіна, утеплення грядок при вирощуванні культур.
При покупці варто звернути увагу на кілька факторів:
Товщина.
Розміри.

Зі збільшенням товщини підвищується міцність чорної плівки - підібрати потрібний варіант слід залежно від особливостей використання. У ЗПМ "Мікрон" ви можете купити технічну плівку необхідної товщини - до 200 мкм. Розміри варто підбирати залежно від площі, де буде використовуватися матеріал.

Продукція постачається у рулонах. У такому вигляді полотно зручно зберігати (найкраще робити в горизонтальному положенні, не складаючи зверху важкий вантаж), а також розмотувати при проведенні робіт. Розмотування з рулону дозволяє за короткий термін покрити необхідну територію будь-якого розміру.

Клейонка будівельна: особливості замовлення

Якщо потрібна чорна будівельна плівка, в Харкові, Полтаві, Черкасах та іншому місті країни, її зручно придбати онлайн. Для цього внесіть у форму контактні дані, і менеджер заводу «Мікрон» якнайшвидше передзвонить для обговорення деталей замовлення. Також для покупки продукції можете зателефонувати на вказаний номер.

Якщо не впевнені, з якими параметрами купити чорну плівку будівельну, звертайтеся за консультацією — для цього також передбачена онлайн-форма. Експерти з радістю допоможуть і підкажуть відповідний для конкретної ситуації варіант.

Термін виготовлення індивідуального замовлення – 5-7 календарних днів. Замовлена технічна плівка буде оперативно доставлена у вказане місто.

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ДАНІ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.